Logitech Keyboard Folio dla tabletów Apple: iPada i iPada mini - Tabletowo.pl

Logitech Keyboard Folio dla tabletów Apple: iPada i iPada mini

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Logitech Keyboard Folio dla tabletów Apple: iPada i iPada mini Akcesoria Nowości

Akcesoria firmy Logitech, przeznaczone do tabletów Apple: iPada i iPada mini, są drogie – co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Jednocześnie cieszą oko interesującym wzornictwem i wysoką jakością wykonania, ale przede wszystkim są bardzo przydatne i funkcjonalne. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych klawiatur Bluetooth z serii Keyboard Folio – dla iPada i iPada mini.

Kojarzycie Logitech Ultrathin Keyboard Cover? Producent postanowił nawiązać do zastosowanego tam mechanizmu z magnetycznymi zaczepami i możliwością postawienia iPada pod kątem wygodnym dla piszącego użytkownika. Tym razem jednak wzbogacił akcesorium o dodatkową warstwę ochronną, dzięki czemu oprócz wyświetlacza tabletu, klawiatura, a właściwie jej etui, chroni teraz także plecki naszego urządzenia.

Mike Culver, przedstawiciel Logitech, stwierdził, że „Logitech Keyboard Folio stał się urządzeniem dużo bardziej wyrafinowanym niż jakiekolwiek wcześniejsze klawiatury do iPada i należycie dbającym o jego bezpieczeństwo”. Ale za taki bajer przyjdzie nam naprawdę sporo zapłacić.

Ceny przedstawiają się następująco:
– Logitech Keyboard Folio: 419 złotych (w sprzedaży od kwietnia),
– Logitech Keyboard Folio mini: 349 złotych (w sprzedaży od maja).

Tabletowo.pl Logitech Keyboard Folio dla tabletów Apple: iPada i iPada mini Akcesoria Nowości

ź: Logitech

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona