Ten głośnik Bluetooth unosi się na wodzie, a dźwięk rozchodzi się z niego we wszystkich kierunkach | Tabletowo.pl

Ten głośnik Bluetooth unosi się na wodzie, a dźwięk rozchodzi się z niego we wszystkich kierunkach

Dołącz do dyskusji 0

UE Wonderboom – to nowy głośnik w portfolio Logitecha i chyba jeden z najbardziej zabawnych, jakie wyszły z logo tego producenta. Nie ma co jednak sugerować się wyglądem – głośnik można spokojnie wrzucić do wody na pół godziny, a on będzie przez cały ten czas grał, emitując dźwięk w 360 stopniach.

Logitech silnie naciska na rynek głośników Bluetooth. Takie modele jak UE Boom i Boom 2 znajdują się wysoko w zestawieniach najlepszych bezprzewodowych emiterów dźwięku. Ich mniejsze wersje, UE Roll i Roll 2 też spotkały się z ciepłym przyjęciem użytkowników, doceniających większą mobilność.

Nowy UE Wonderboom plasuje się gdzieś pomiędzy tymi dwoma liniami produktów. Ma typowe, rozpoznawalne przyciski zwiększania i zmniejszania głośności, których jednoczesne wciśnięcie poskutkuje pojawieniem się głosowej informacji dotyczącej stanu baterii. Tak jak w wypadku każdego głośnika z rodziny  UE, można go połączyć z drugim, żeby zyskać efekt podwójnego uderzenia.

Akcesorium nadano certyfikat IPX7, co oznacza, że może przebywać w wodzie nawet przez pół godziny. Bateria ma umożliwić działanie nawet do 10 godzin.

Cena Wonderboom to 100 dolarów, zaś premiery głośnika możemy spodziewać się w kwietniu. Kupując produkt Logitecha, będzie można wybrać spośród sześciu kolorów: szarego, czarnego, czerwonego, niebieskiego, różowego i liliowego.

źródło: Logitech przez PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona