Lodowa kanapka dla Notion Ink Adam już w fazie beta - Tabletowo.pl

Lodowa kanapka dla Notion Ink Adam już w fazie beta

Tabletowo.pl Lodowa kanapka dla Notion Ink Adam już w fazie beta Ciekawostki Nowości

Niedawno dowiedzieliśmy się, dlaczego jeszcze nie wydano systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla tabletu Notion Ink Adam, dziś informujemy, że oprogramowanie właśnie weszło w fazę beta. Wieść wraz z niezbędnymi plikami i instrukcjami opublikowano na forum Tablet Roms i wynika z niej, że programistom z grupy o nazwie ICS Team udało się naprawić kilka ważnych funkcji.

Do nowości w wersji beta Androida 4.0 Ice Cream Sandwich dla Notion Ink Adama należy zaliczyć w pełni sprawne wyjście HDMI, 3G, kompas, wbudowany GPS, ulepszony moduł Wi-Fi i Bluetooth, tryb uśpienia, czujnik natężenia światła oraz wiele innych. Z dnia na dzień funkcji, które wciąż stanowią problem dla programistów jest coraz mniej. Aktualnie są to aparat fotograficzny, pasmowanie w tle, mikrofon, niewykrywane urządzenia USB i dyski wymienne podłączane podczas uruchamiania systemu i wybudzaniu tabletu oraz nieliczne błędy systemowe.

Przypomnijmy, że grupa zajmująca się tworzeniem aktualizacji oprogramowania dla tabletu Notion Ink Adam działa charytatywnie i robi to w wolnym czasie. Z tego powodu prace nad Androidem 4.0 mogą potrwać jeszcze kilka tygodni, aczkolwiek wiemy na pewno, że programiści nie próżnują.

Źródło i instrukcja instalacji aktualizacji w wersji beta: Tablet Roms

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona