Livefan F8C to ciekawy tablet wyglądający jak Lumia

Livefan F8C to ciekawy tablet wyglądający jak Lumia

Czasy, w których wygląd tabletu był sprawą drugorzędną już dawno minęły. Teraz pod wpisami nie tylko oceniacie ceny czy podzespoły, ale również to jak prezentuje się dane urządzenie. Świetnym przykładem niech będą urządzenia Sony, gdzie zawsze znajdzie się ktoś, kto wypomni Japończykom grube ramki wokół ekranu. Nawet budżetowe konstrukcje nie mogą sobie pozwolić na bycie brzydkimi i dlatego możemy podziwiać urządzenia takie jak Livefan F8C.

Patrząc na zdjęcia od razu zauważymy podobieństwo do produktów Nokii z serii Lumia. Taka żółć jest jednym z jej flagowych kolorów i często topowe urządzenia są reklamowe właśnie w takiej obudowanie. Jednak oczywiście ten tablet nie ma nic wspólnego z Nokią. Cieszy natomiast fakt, że tak takie urządzenie potrafi się wyróżnić wizualnie na tle dziesiątek prawie takich samych tabletów. Co zobaczymy w nim oprócz świetnego koloru?

Livefan F8C to 8 calowy tablet, który wyświetla obraz na ekranie IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jego sercem jest 4-rdzeniowy i 64-bitowy procesor Bay Trail T o taktowaniu 1,8 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 5-megapikselowy aprat główny (2 mpix na przednim panelu), 64 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD oraz baterię o pojemności 5000 mAh. F8C Ma 7,9 mm grubości, a jego waga to 340 gram. Pracuje pod kontrolą Windows 8.1. Jego cena to kolejny atut, ponieważ wynosi 161 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona