To podobno jest LG G7. Zaraz, zaraz, coś mi to limonkowe tło przypomina... [FEJK] - Tabletowo.pl

To podobno jest LG G7. Zaraz, zaraz, coś mi to limonkowe tło przypomina… [FEJK]

Dołącz do dyskusji 0

Nie mogę powiedzieć, że nie nabieram się na niektóre przecieki. Zdjęcia wyglądające na autentyczne, starannie przygotowane grafiki, rendery zgodne z aktualnym stanem wiedzy na temat spodziewanego urządzenia – to czasem sprawia, że mam trudność z określeniem, czy mam do czynienia z materiałem dokumentującym prawdziwy sprzęt czy też zręcznie spreparowanym oszustwem. Zdarza się jednak, że twórca przecieku „podkłada się” sam – tak jak w tym wypadku.

Limonkowy LG G7 mógłby być naprawdę ciekawą opcją i w sumie jest to coś, nad czym LG mogłoby nawet się zastanowić, w związku z tym, że flagowce zwykle oferowane są w stonowanych, szlachetnych, nie rzucających się w oczy kolorach obudowy. Plakat, który rzekomo wyciekł jako jeden ze slajdów prezentacji ukazujących LG G7, przedstawia właśnie taki smartfon.

Źródło utrzymywało, że grafika pochodzi z jednego z komputerów LG, które były używane przez firmę na targach MWC 2018. Pomijając, że historyjka o znalezieniu się w posiadaniu pojedynczego slajdu jest słaba jak fabuła Avatara, od razu rzucają się w oczy podobieństwa do hasła marketingowego, którym LG posługiwało się w 2016 roku podczas promowania modelu G5 („Life’s good when you play more”). Nawet przyciągająca wzrok kolorystyka grafiki pochodzi sprzed dwóch lat.

Tabletowo.pl To podobno jest LG G7. Zaraz, zaraz, coś mi to limonkowe tło przypomina... [FEJK] LG Plotki / Przecieki Smartfony

LG G5

Choć z grubsza większość szczegółów wyglądu smartfona zgadza się z tym, co wiemy już na jego temat, to tytułowa grafika nie może pochodzić od LG, które raczej nie chciałoby wchodzić do tej samej rzeki po raz drugi. Zwłaszcza, że – jak pamiętamy – odbiór modelu G5 był naprawdę słaby, a modułowa konstrukcja smartfona kompletnie się nie przyjęła w formie, którą proponowało LG.

Kolejna sprawa rozwiązana, mój drogi Watsonie.

Recenzja LG G5. Szerokokątny obiektyw to strzał w dziesiątkę!

źródło: slashleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona