LIMBO wreszcie dostępne w Google Play | Tabletowo.pl

LIMBO wreszcie dostępne w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Gra LIMBO zadebiutowała w 2010 roku jako tytuł dostępny wyłącznie na platformie Xbox 360 i z miejsca stała się jedną z najpopularniejszych produkcji niezależnych w historii platformy Xbox Live Arcade. Od tamtego czasu tytuł ten zdążył już trafić między innymi na PS3, PS Vita, Windows, OS X, Linux i oczywiście iOS. Teraz, niemal pięć lat po premierze oryginału, LIMBO pojawiło się w końcu również w Google Play.

Fabuła gry, przedstawiona w skrajnie minimalistyczny sposób, pozwala nam wcielić się w bezimiennego chłopca starającego się odnaleźć swoją siostrę w dziwacznym, monochromatycznym świecie pełnym czyhających wszędzie niebezpieczeństw. To właśnie ten surowy, nieprzyjazny świat ukazany za pomocą charakterystycznej oprawy audiowizualnej stał się jedną z głównych przyczyn sukcesu LIMBO. Sama gra stanowi zaś prostą platformówkę z elementami gry logicznej, w której każdy błąd gracza zwykle kończy się dość tragicznie dla kierowanej przez niego postaci.

Gra LIMBO dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (4,49 euro) i Google Play (18,07 zł). W grze nie znajdziemy żadnych mikropłatności.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona