Rewelacyjne Limbo za mniej niż 2 złote w sklepie Google Play – musisz to ograć! | Tabletowo.pl

Rewelacyjne Limbo za mniej niż 2 złote w sklepie Google Play – musisz to ograć!

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli gra jest wykonana dobrze, nie musi być złożona graficznie. Prostota Limbo, połączona ze znakomitym, niepokojącym klimatem i świetnym udźwiękowieniem, na długo zapada w pamięć. To produkcja, która swego czasu sporo namieszała w gatunku gier niezależnych – teraz obniżono jej cenę w wersji na smartfony z Androidem.

Gra w wersji desktopowej, zebrała znakomite recenzje i jest powszechnie znana jako obiekt miłości wielu zwolenników produkcji niezależnych. Słowa nie są w stanie do końca oddać klimatu tej, wydawałoby się dosyć prostej logiczno-zręcznościowej gierki.

W AppStore cena nadal wynosi 4,99 euro. Promocja najwyraźniej jest dostępna tylko dla użytkowników systemu Android –  w sklepie Google Play gra kosztuje jedyne 1,79 zł.

Gra trafiła na urządzenia mobilne dość dawno temu, a premiera wersji na komputery miała miejsce jeszcze wcześniej. Jeśli jednak dotąd nie mieliście okazji zagłębić się w ciemną otchłań Limbo, gorąco zachęcam. Koniecznie ze słuchawkami na uszach i wieczorem – wrażenia gwarantowane!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona