„Life is Strange” trafi na iOS i Androida. Kto nie poznał Chloe, ma okazję | Tabletowo.pl

„Life is Strange” trafi na iOS i Androida. Kto nie poznał Chloe, ma okazję

Dołącz do dyskusji 0

„Life is Strange” to gra ze świetną narracją i trudnymi wyborami moralnymi, która zdobyła uznanie wielu krytyków i podbiła serca milionów graczy na świecie. Już niebawem losy bohaterek tej produkcji, będzie można śledzić na ekranach urządzeń mobilnych. Zbliża się premiera pierwszego sezonu gry.

Pierwszy sezon Life is Strange trafi do sklepu AppStore już jutro. Teraz można go zamówić, korzystając z nowej opcji preorderów w sklepie Apple. Każdy z epizodów będzie kosztował 2,99 dolara. Dontnod Entertainment planuje wypuszczenie całego sezonu w jednej paczce, z wcześniejszym umożliwieniem zakupu season-passa z 10-procentową zniżką.

Gra odpali na iPhonie 6, iPadzie 5, iPadzie Air 2, iPadzie Mini 3 i nowszych urządzeniach z iOS.

Mobilna wersja Life is Strange trafi również na smartfony i tablety z Androidem, ale nie w tym roku. Właściciele sprzętów z systemem zielonego robota będą musieli poczekać parę miesięcy. Port na Androida będzie dostępny do pobrania zapewne gdzieś w okolicy stycznia lub lutego.

Gra leży aktualnie na mojej kupce wstydu, ale zamierzam nadrobić zaległości. Może nie w wydaniu mobilnym, bo zrujnowałbym się finansowo, ale na większym ekranie – na pewno. Podobno warto!

źródło: @DOTNOD_Ent, iTunes

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona