Lidl otwiera sklep internetowy z artykułami przemysłowymi. Jest opcja dostawy do domu

Ruszyła strona internetowa sklepu Lidla, w którym nie kupimy jedzenia. Znajdziemy w nim za to 650 produktów przemysłowych – niektóre z nich będą dostępne wyłącznie przez stronę.

Lidl podkreśla, że sklep internetowy z produktami non-food jest przeznaczony głównie dla tych, których od sklepu stacjonarnego dzieli większa odległość. Artykuły pojawiające się na stronie będą zgodne z tym, co dostrzeżemy w regularnie wydawanych gazetkach promocyjnych, ale znajdą się tam też rzeczy niedostępne w sklepach stacjonarnych. Oferta będzie aktualizowana w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę.

Reklama

Przy zakupach powyżej 149 złotych, sklep gwarantuje darmową dostawę produktów do domu, realizowaną przez InPost i Geis. Jeśli płatność nie przekracza powyższej kwoty, za usługę dostarczenia zamówienia nalicza się opłatę w wysokości 9,90 zł. Na razie nie ma możliwości odebrania produktów w sklepach stacjonarnych. Przynajmniej w najbliższym czasie nie będzie też opcji dokonania zwrotu w sklepie. Choć wprowadzenie tego jest w planach, to do tego czasu klienci będą mogli oddać towar za pośrednictwem Poczty Polskiej. Lidl daje nam na to 30 dni.

Oprócz nowego sklepu internetowego, Lidl testuje kasy samoobsługowe w różnych placówkach w Polsce. Na pewno zostaną one na stałe, a ponadto będą sukcesywnie wprowadzane wszędzie tam, gdzie pozwoli na to przestrzeń wewnątrz sklepu.

źródło: bezprawnik.pl, Lidl