LG zamierza zrobić mocną hybrydę podobną do Surface Pro 3? | Tabletowo.pl

LG zamierza zrobić mocną hybrydę podobną do Surface Pro 3?

Dołącz do dyskusji 0

Przy każdej możliwej okazji powtarzam do znudzenia, że hybrydy mają sens i są przyszłością rynku mobilnego. Sam zamieniłem 19-calowy monitor na 10-calową hybrydę i pracuje mi się na niej znakomicie. Cały czas patrzę na Surface Pro 3 i coraz bardziej zastanawiam się czy nie warto w niego zainwestować, ponieważ to właśnie on wydaje mi się idealnym dla mnie rozwiązaniem. Jednak niedługo to LG może stworzyć coś, co będzie mi odpowiadać jeszcze bardziej. Czy Koreańczycy zainwestują w hybrydę?

Na początku należy wspomnieć, że nie byłoby to pierwsze spotkanie LG z takimi urządzeniami. Koreańczycy tworzyli już urządzenia z serii Tab-Book, ale nie okazały się one specjalnie popularne. Teraz jednak, według przecieków, koreańska firma pracuje nad tabletem z odłączaną klawiaturą. Ma to być podobne rozwiązanie, jak we wspomnianym wcześniej Surface Pro 3.

W jego wnętrzu znajdziemy procesor Intela czwartej generacji, dysk SSD oraz mocną baterią. Na razie nie mamy więcej informacji o tym urządzeniu. Moim zdaniem to byłby świetny ruch, ponieważ LG jest teraz na fali i przy odpowiedniej promocji takie urządzenie mogłoby się świetnie przyjąć. A co Wy myślicie o Surface Pro 3 od LG?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona