LG X cam i LG X screen w całej okazałości na grafikach promocyjnych

LG podczas targów MWC 2016 zaprezentowało światu swojego tegorocznego flagowca, czyli G5. To jednak nie jedyna nowość, z jaką Koreańczycy przyjechali do Barcelony. Dzień później, 22 lutego, pokazano również dwóch przedstawicieli zupełnie nowej linii w portfolio, oznaczonej literką X. Teraz producent opublikował cztery grafiki promocyjne tych modeli, co oznacza, że już wkrótce powinny one pojawić się na rynku.

LG X cam oraz LG X screen – bo o nich tu mowa – mają trafić również do Europy, więc bardzo prawdopodobne jest, że będą po nie mogli sięgnąć również polscy klienci. Oba smartfony są jednak tylko z pozoru „zwykłymi” średniakami. Tym, co je wyróżnia na tle konkurencji, jest jeden, dodatkowy element, który można znaleźć w high-endowych propozycjach Koreańczyków. W przypadku X cam jest to podwójny obiektyw aparatu, zaś w X screen dodatkowy wyświetlacz (a więc rozwiązania zastosowane w – odpowiednio – G5 oraz V10).

Dzięki opublikowanym materiałom promocyjnym mamy okazję przyjrzeć im się nieco dokładniej, bowiem poprzednio mogliśmy zobaczyć tylko ich fronty. Grafiki mają również inny, nadrzędny cel – zaostrzyć apetyt oraz wzmocnić zainteresowanie smartfonami.

Jak Wam się podobają X cam i X screen? Kartą przetargową w ich przypadku jest właśnie ten jeden, dodatkowy element, którego na próżno szukać u konkurentów. Oczywiście swoje odegra również cena, jednak biorąc pod uwagę, że są to mid-range, powinna ona zostać ustalona na rozsądnym (czyt. podobnym, jak u rywali) poziomie.

Źródło: LG Mobile