Na Redditcie zawrzało, bo „LG” zapytało o opinie na temat wcięcia w ekranie. Post został szybko zdjęty | Tabletowo.pl

Na Redditcie zawrzało, bo „LG” zapytało o opinie na temat wcięcia w ekranie. Post został szybko zdjęty

Dołącz do dyskusji 0

Wcięcie w ekranie smartfonów jest obecnie jedną z najczęściej poruszanych kwestii związanych z projektowaniem tych urządzeń. Każdy ma coś do powiedzenia na ten temat: jedni uważają to za kompletnie bezsensowny trend, zaś innym taki zabieg stylistyczny się podoba. LG zamieściło na Redditcie post, który miał służyć za miejsce wyrażania swoich opinii o nothu. Choć nie do końca jesteśmy pewni, czy było to „prawdziwe LG”.

Post pochodził ze zweryfikowanego konta LG, więc pytanie o wcięcie w ekranie sprawiało wrażenie, jakby firma nie była do końca pewna, co zrobić z LG G7 – czy pozostawić ekran nietkniętym, czy też wykorzystać wcięcie w ekranie i przedstawić jako atut.

„W ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy wiele komentarzy odnośnie „notha” – jedne chwaliły go za szybki dostęp do menu, inne zaś wyrażały szczerą nienawiść do marnowania miejsca na ekranie. Chcielibyśmy zebrać więcej opinii, aby podzielić się nimi z naszym zespołem badawczo-rozwojowym. Na tym polega twoje zadanie. Co o tym myślisz? Podoba ci się noth? A może to nie twoja bajka?”

Post wyglądał na oryginalny, zwłaszcza, że moderzy Reddita zweryfikowali autentyczność konta, z którego został napisany – była to strona pomocy technicznej LG.

Jak można się było domyślić, reakcje były różne. Jedni twierdzili, że wcięcie w ekranie jest OK, drudzy byli zaniepokojeni zdrowiem psychicznym projektantów LG, a jeszcze inni besztali firmę za skupianie się na nieistotnych bzdetach, podczas gdy niektóre jej urządzenia zmagają się z nieustannymi restartami.

Wtem! Post i konto LG Support zostało usunięte bez większego wyjaśnienia. Dotąd nie wiadomo, czy konto było fałszywe, czy firma popełniła błąd podobny do tego, za który oberwało się Xiaomi na Twitterze. Albo LG się przeliczyło, sądząc, że ludzie poprą pomysł wcięcia w ekranie, albo jakiś nadgorliwy pracownik działu wsparcia chciał wywołać nową dyskusję na ten temat.

Jakkolwiek było, LG G7 raczej będzie miał notha, bo jest już za późno na tak gruntowne zmiany w wyglądzie urządzenia. Może dlatego wpis supportu LG zniknął bez żadnego ostrzeżenia – bo opinie ludzi były tak naprawdę bez znaczenia i nie miały żadnego wpływu na ostateczny kształt G7.

Zabawna wpadka w wykonaniu Xiaomi. MIUI pokonane, ankieta zdjęta

źródło: Reddit przez Slashgear
na grafice tytułowej: LG G7 – to fejk, ale ładny

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona