LG w związku z "pewnymi problemami" wstrzymuje się z rozpoczęciem sprzedaży Watch Urbane 2 LTE - Tabletowo.pl

LG w związku z „pewnymi problemami” wstrzymuje się z rozpoczęciem sprzedaży Watch Urbane 2 LTE

Dołącz do dyskusji 0

LG Watch Urbane 2 LTE miał być pierwszym na rynku smartwatchem z Android Wear oferującym łączność LTE. Producent jednak odkrył pewien problem i postanowił wstrzymać się z rozpoczęciem sprzedaży swojego najnowszego inteligentnego zegarka.

Wszystko za sprawą kłopotów natury technicznej. W związku z tym, że najprawdopodobniej chodzi tu o któryś z podzespołów (czyli tzw. hardware), decyzja o zaniechaniu dystrybucji Watch Urbane 2 LTE jest najlepszą, jaką mogli podjąć Koreańczycy. Tym bardziej, że problem istotnie mógłby wpłynąć na komfort użytkownika podczas codziennego używania smartwatcha.

Nie wiadomo jednak, która dokładnie z części przyczyniła się do tego, że zegarek nie trafi na razie do klientów. Chociaż LG zdążyło już zlokalizować winowajcę, nie podało szczegółów do publicznej wiadomości. Pod znakiem zapytania stoi również data, kiedy Watch Urbane 2 LTE pojawi się w sprzedaży.

Problem natury technicznej jest jednym z najgorszych, z jakim może spotkać się producent. O ile kłopoty z oprogramowaniem najczęściej rozwiązuje się przy pomocy mniejszej lub większej aktualizacji, to te hardware’owe mogą oznaczać konieczność przeprojektowania urządzenia i rozpoczęcia jego produkcji od nowa.

Mam jednak nadzieję, że aż tak czarny scenariusz nie dotknie LG i Koreańczycy szybko znajdą rozwiązanie powyższego problemu, dzięki czemu Watch Urbane 2 LTE będzie mógł wkrótce trafić do sprzedaży.

Źródło: 9to5Google

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona