LG V510 będzie kolejnym tabletem z serii Nexus: Nexusem 8? - Tabletowo.pl

LG V510 będzie kolejnym tabletem z serii Nexus: Nexusem 8?

Dołącz do dyskusji 0

Twitterowy użytkownik @evleaks znany jest z tego, że publikuje nieoficjalne informacje dotyczące nadchodzących produktów na jakiś czas przed ich premierą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że później w bardzo wielu przypadkach ostatecznie okazują się one prawdziwe. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by przyjrzeć się najnowszemu przeciekowi pochodzącemu właśnie z tego źródła.

Już od kilku miesięcy, mniej więcej od października, wiemy, że koreański koncern szykuje premierę tabletu o oznaczeniu LG V510. Wtedy to urządzenie przeszło przez ręce urzędników z Bluetooth SIG i otrzymało stosowny certyfikat. Dziś poznaliśmy ciekawy fakt na jego temat: są wielkie szanse na to, że V510 będzie kolejnym tabletem z serii Nexus. A dokładniej: Nexusem 8.

Dla usystematyzowania numerków warto przypomnieć, że cieszący się popularnością LG G Pad 8.3 ma oznaczenie LG V500, przez co dotychczas sądzono, że V510 może się okazać nieco odmienioną wersją tego produktu – może wreszcie z 3G/4G/LTE? Biorąc jednak pod uwagę dzisiejsze rewelacje pochodzące od @elveaks, wiele wskazuje na to, że może i faktycznie będzie to zmodyfikowany G Pad 8.3, ale powstały na potrzeby współpracy z Google. Mimo wszystko jednak może się ostatecznie okazać, że będzie to zupełnie inny sprzęt, o innej przekątnej i innych parametrach. Bo w takich przypadkach, jak wiecie, niczego nie można być pewnym.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo ciekawa jak ostatecznie LG V510 zostanie wprowadzony na rynek – jako sprzęt koreańskiego producenta czy jednak z logo Nexus.

Tabletowo.pl LG V510 będzie kolejnym tabletem z serii Nexus: Nexusem 8? LG Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona