Nie przepłacaj za LG V30 – skorzystaj z promocji w Orange | Tabletowo.pl

Nie przepłacaj za LG V30 – skorzystaj z promocji w Orange

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli nosimy się z zamiarem zaopatrzenia się we flagowego smartfona, to wybór najczęściej sprowadza się do przeanalizowania jego najważniejszych funkcji. Cena nie gra już tak dużej roli, bo i tak musimy wydać górę grosza. Ale jeśli jest okazja zaoszczędzić kilka stówek na urządzeniu, które i tak mieliśmy kupić, to czemu nie? Tak jest teraz z LG V30, którego dostaniemy w sklepie Orange taniej niż w oficjalnej dystrybucji.

3500 zł, 3600 zł… – na takie ceny trafimy, przeglądając sklepowe oferty z LG V30. Dlatego kwota 3199 złotych za ten model, która tymczasowo widnieje na stronie Orange, wygląda znacznie lepiej niż powyższe.

Wiadomo, zawsze zwracacie uwagę, że na Allegro i kupując „od sąsiada” na Olx, można dostać telefony znacznie taniej, ale nie bez powodu staramy się zwracać uwagę na oficjalną dystrybucję i ceny sklepowe, gdyż to od nich często zależy „kurs” ceny jakiegoś smartfona. Nie będziemy przecież linkować do aukcji z pojedynczymi egzemplarzami urządzeń ;)

Co warto wiedzieć o ofercie Orange? Telefony sprzedawane przez sklep internetowy operatora nie otrzymują żadnych dodatków w postaci oprogramowania – kupujemy je na takich zasadach, jak urządzenia sklepowe. Oznacza to na przykład pierwszeństwo przy okazji aktualizacji systemu Android. W smartfonach nie ma też blokady simlock. LG V30 dostępny jest w dwóch kolorach: niebieskim i srebrnym.

Mi osobiście podoba się V30-stka, głównie ze względu na rozbudowane multimedia. Jeśli ktoś czekał na sklepową okazję do zakupu tego sprzętu, to może warto podjąć temat.

*Powyższy link jest linkiem afiliacyjnym – jeśli zdecydujecie się kupić V30 w ofercie Orange, otrzymamy ułamek procenta od transakcji :)

źródło: Orange dzięki gsmmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona