LG V20 będzie nietypowo rozbieralnym smartfonem? | Tabletowo.pl

LG V20 będzie nietypowo rozbieralnym smartfonem?

Dołącz do dyskusji 0

Flagowce prezentowane przez LG są dzisiaj jedynymi, w których można zdjąć tylną klapkę w celu wymiany akumulatora i rozszerzenia pamięci. Bardzo możliwe, że nadchodzący model V20 również będzie do takich należeć.

Na temat LG V20 wiemy już bardzo wiele. Zostanie w nim zastosowany system audio Bang & Olufsen, jako pierwszy zaprezentowany zostanie z najnowszym Androidem 7.0 Nougat, a jego wygląd będzie nawiązywał do flagowego modelu G5. Po opublikowaniu renderów wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy najnowsze dziecko LG będzie miało tak samo odłączaną dolną część obudowy w celu wymienienia baterii, bądź nawet zastosowaniu modułów. Wygląda na to, że nie tylko dolna część może być odłączana, co pokazują najnowsze rendery z koreańskiego portalu CNet.

Według nich najnowszy flagowiec LG będzie miał odczepianą dolną część korpusu oraz… połowę tylnej klapki. Pod nimi skryte będą bateria, slot kart SIM i pamięci. Klapki jednak nie będzie można otworzyć standardowo, jak to miało miejsce dotychczas poprzez podważenie np. paznokciem, a przy użyciu specjalnego przycisk znajdującego się bliżej dolnej krawędzi urządzenia. Koncepcja ta nie jest spotykana po raz pierwszy, bowiem mieliśmy okazję widzieć już coś takiego w modelu Desire HD wyprodukowanym przez HTC.

ks-htc-desire-hd-z-test-05-434

Na uwadze trzeba mieć jednak fakt, iż koncepcja ta oraz rendery, jak widać na obrazkach, bazują na opinii „naocznego świadka” i nie zostały potwierdzone przez żadną inną osobę. Jednakże przyglądając się wcześniejszym renderom, zauważyć można przycisk, mogący być właśnie tym, który otwiera tylną klapkę.

Wszystkie te plotki rozwiane zostaną już za dwa dni, podczas oficjalnej premiery LG V20.

Źródło: Cnet via Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona