LG V10 otrzymał aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

LG V10 otrzymał aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż coraz bliżej do rynkowej premiery Androida O, to wiele urządzeń nadal nie doczekało się jeszcze aktualizacji do Androida 7.0 Nougat, tych flagowych również. Jednak ich grono uszczupliło się właśnie o jeden smartfon, ponieważ LG V10 właśnie otrzymał nową wersję oprogramowania.

Jak zwykle w takich przypadkach, informację o udostępnieniu Androida 7.0 Nougat dla tego modelu dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników (przy okazji dodam, że za każdą jesteśmy ogromnie Wam wdzięczni, więc nie przestawajcie, proszę). Aktualizacja waży około 1,3 GB – więc dość standardowo – i udostępniania jest bezprzewodowo, kanałem OTA (Over-The-Air).

W tym miejscu dodam, że – przynajmniej na razie – Androida 7.0 Nougat dostają smartfony z tzw. wolnej sprzedaży, czyli kupione w sklepie, bez brandu operatora. Oczywiście – jak zawsze – jest to proces kilkuetapowy, więc nie wszyscy od razu ujrzą na ekranie swoich LG V10 powiadomienie o możliwości pobrania i zainstalowania nowej wersji oprogramowania. Ale na 100% nikogo to nie ominie. Zawsze można też spróbować wymusić aktualizację w odpowiedniej zakładce w Ustawieniach, czasami to zdaje egzamin.

Dzięki uprzejmości naszego Czytelnika możecie zobaczyć pełny changelog na poniższych screenach. Zmian i nowości jest – jak widać – cała masa (kliknijcie, żeby sobie powiększyć, ewentualnie otwórzcie i przybliżcie w nowym oknie, jeżeli oglądacie to na smartfonie).

Razem z Androidem 7.0 Nougat udostępniane są także czerwcowe poprawki zabezpieczeń Androida. Niżej możecie dodatkowo zobaczyć, jak wygląda po aktualizacji belka, wysuwana z góry. Nasz Czytelnik poinformował nas także, że teraz czytnik linii papilarnych działa błyskawicznie i bezbłędnie (wcześniej różnie z tym bywało, przynajmniej u niego).

Wiem, że są wśród Was właściciele LG V10, więc dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy też już dostaliście Androida 7.0 Nougat i jak Wasze smartfony działają po aktualizacji!

Dzięki arek marek za info i wszystkie screeny!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona