LG też pracuje w pocie czoła nad Androidem 5.0 dla G3 | Tabletowo.pl

LG też pracuje w pocie czoła nad Androidem 5.0 dla G3

Dołącz do dyskusji 0

LG przy okazji modelu G3 kompletnie przebudowało swoją nakładkę, wywołując tym samym bardzo pozytywne opinie. Optimus UI stał się bardziej płaski, zmieniono też nieco kolorystykę. Na lifesgoodblog pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu z Androidem Lollipop i szatą graficzną od LG. 

Z tego, co widać na pierwszy rzut oka, odmienione zostało centrum powiadomień. Wygląda bardzo podobnie do tego z czystego Androida 5.0, ale z charakterystycznymi dla LG dodatkami – chociażby w postaci przełączników. Wiadomo, że system zyskał animacje i cienie z nowego Androida. Podobno działa też znacznie szybciej, a prace nad nim są już na bardzo zaawansowanym etapie. Mówi się też, że aktualizacji można spodziewać się w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Mam nadzieję, że nie tak będzie wyglądać finalny Android 5.0 na G3, oby zmian było więcej. Jest jeszcze spore pole do działania, jak chociażby ikony, app drawer czy wygląd ustawień.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona