LG szykuje G4 Note, konkurenta dla iPhone’a 6 Plus i Galaxy Note 4? | Tabletowo.pl

LG szykuje G4 Note, konkurenta dla iPhone’a 6 Plus i Galaxy Note 4?

Dołącz do dyskusji 0

Smartfony rosną nam jak na drożdżach. Sama przez bardzo długi czas nie mogłam się przekonać do telefonów z ekranami większymi niż 5″, ale powoli zaczynam zmieniać zdanie (tabletofon zwłaszcza w połączeniu z zegarkiem ma sens). Wiele wskazuje na to, że LG zaczyna dostrzegać zapotrzebowanie na tego typu produkty i już niebawem zaprezentuje swojego „Note’a”, mającego być urządzeniem „zwyklejszym” niż G Flex, który skierowany jest do wybranego grona użytkowników.

Konkurencja na rynku wielkich smartfonów nie jest wcale ogromna. Wśród najważniejszych produktów tego typu cały czas wymienia się wyłącznie Samsunga Galaxy Note 4 i Apple iPhone 6 Plus. Nic więc dziwnego, że koreańskie LG widzi swój produkt obok dwóch wspomnianych. A przynajmniej tak sugerują najnowsze spekulacje, pochodzące bezpośrednio z rodzimego rynku producenta.

W zeszłym tygodniu w Korei firma LG miała złożyć wniosek patentowy o przyznanie praw do nazwy G4 Note. Co więcej, podczas jednego ze spotkań z dziennikarzami, CEO LG miał powiedzieć, że flagowy smartfon (LG G4) trafi na rynek w drugim kwartale roku, natomiast kolejny „high-endowy produkt” – w drugiej połowie roku. Mógł mieć na myśli właśnie LG G4 Note.

Ze wstępnych informacji wynika, że LG G4 Note może zostać wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz 3K, aparat 16 Mpix oraz kamerkę 5 Mpix.

Cóż, póki co musimy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać bardziej szczegółowych, a w późniejszej kolejności również oficjalnych, informacji na temat nadchodzącej nowości LG.

*na zdjęciu LG G3

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona