LG szykuje 5,7-calowego średniaka: K530 | Tabletowo.pl

LG szykuje 5,7-calowego średniaka: K530

Dołącz do dyskusji 0

Duże smartfony wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że na tej fali zarobić próbują poszczególni producenci. W ofercie każdego z nich sukcesywnie debiutują kolejne modele z różnych półek cenowych. W średniej ma się plasować nadchodząca nowość LG – LG K530. Tak przynajmniej można wnioskować po parametrach modelu, które przeciekły do sieci za sprawą jednego z benchmarków.

LG K530 ma zostać wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,7″ (czyli dokładnie taki sam, jak LG V10), ale o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Dzięki temu powinno udać się zapobiec zwiększonej prędożerności, a co za tym idzie – wydłużyć czas pracy urządzenia. A także zwiększyć płynność działania.

Zwłaszcza, że za jego pracę ma odpowiadać średniopółkowy procesor Snapdragon 430 (lub 425) z Adreno 505 oraz system operacyjny Android w wersji 6.0.1 Marshmallow. Do zestawu otrzymamy 16GB pamięci wewnętrznej, 2GB pamięci operacyjnej RAM oraz aparaty – główny 16 Mpix i frontowy – 8 Mpix.

lg-k530-benchmark

Kiedy premiera LG K530 i pod jaką nazwą urządzenie zadebiutuje na rynku? Cóż, na takie informacje jest jeszcze za wcześnie.

źródło: @rquandt z winfuture.de; zdjęcie tytułowe: LG V10

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona