LG stworzy nowego Nexusa z kamerami 3D | Tabletowo.pl

LG stworzy nowego Nexusa z kamerami 3D

Dołącz do dyskusji 0

Co rok nowy Nexus jest wyczekiwany przez bardzo liczne grono wiernych fanów. W dodatku w tym roku zapewne poznamy aż dwa modele od dwóch różnych producentów – LG oraz Huawei. Dzisiaj dowiedzieliśmy się czegoś na temat smartfonu Google od Koreańczyków.

LG ma już spore doświadczenie pod względem tworzenia Nexusów. To właśnie oni stworzyli modele Nexus 4 i Nexus 5, które były punktem zwrotnym całej gamy. Dlaczego? Ponieważ były bardzo chętnie kupowane z uwagi na świetną specyfikację i „czystego” Androida przy niskiej cenie. Zobaczymy, czy nowe urządzenie powróci do tych wzorców.

O Huawei Nexus już trochę wiemy, więc przejdźmy do wyrobu LG. Na pewno będzie to mniejsza wersja nowego Nexusa. Ostatnie doniesienia potwierdzają ekran o przekątnej 5,2″, który stanowi rozsądny kompromis pomiędzy wielkością, a wygodą użytkowania. Jednak zupełnie co innego będzie prawdziwym wyróżnikiem.

Otóż nowy smartfon Koreańczyków ma otrzymać kamery 3D. Rozwiązanie znane już ze świata mobilnego (np. z LG Swift/Optimus 3D czy HTC Evo 3D), ale zapewne tym razem posłuży innym celom niż cztery lata temu. Obecnie mają pozwolić na wyświetlanie trójwymiarowego interfejsu, coś na wzór Amazon Fire Phone. Zobaczymy jednak, czy tę funkcję ujrzymy w finalnym smartfonie.

Oprócz tego nowe Nexusy od razu będą działały w oparciu o Androida 5.2 M. Według mnie szykują się bardzo ciekawe smartfony, które będą mogły konkurować z pozostałymi flagowcami.

Czego oczekujecie od nowych telefonów od Google?

źródło: inews przez gforgames, Android Community

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona