LG rejestruje znak towarowy „LG X5” – czyżby szykował się kolejny wariant LG G5?

Na podstawie przecieków możemy w pewnym stopniu „przewidzieć” plany produktowe poszczególnych producentów. Ci jednak mimo wszystko potrafią nas zaskoczyć, jak na przykład ostatnio zrobiło to Sony z Xperią E5. Podobną niespodziankę zdaje się szykować również LG.

Koreańczycy złożyli wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego LG X5 (aktualnie ma on status „Oczekujący”). Co prawda w zgłoszeniu nie podano żadnych informacji o jego „przeznaczeniu”, aczkolwiek w sieci od razu pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, jakie urządzenie zostanie opatrzone ww. nazwą.

LG X5

Analizując ostatnie nowości produktowe LG można dojść do wniosku, że Koreańczycy szykują smartfon, który „połączy” w sobie zarówno cechy flagowego G5, jak i filozofię serii X. Co prawda na rynku pojawiło się już takie urządzenie (jest nim LG X cam), lecz producent może mieć zamiar ugryźć temat na jeszcze inny sposób.

To oczywiście tylko domysły, ponieważ na podstawie samego znaku towarowego (w tym konkretnym przypadku) trudno jednoznacznie określić, czego powinniśmy się spodziewać. „Coś” jednak ewidentnie jest na rzeczy, więc najbliższa przyszłość z pewnością przyniesie nam rozwiązanie tej zagadki.

A może Wy macie własną teorię na ten temat? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Źródło: KIPRIS przez GSMArena