LG Optimus Vu trafił do sprzedaży w Korei. Cena wysoka - Tabletowo.pl
Ważne

LG Optimus Vu trafił do sprzedaży w Korei. Cena wysoka

Tabletowo.pl LG Optimus Vu trafił do sprzedaży w Korei. Cena wysoka LG Nowości

Na targach IFA 2011 w Berlinie Samsung zaprezentował urządzenie Galaxy Note, łączące w sobie cechy smartfona i tabletu. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę – w ledwie kilka miesięcy od wejścia do sprzedaży (pod koniec października w pierwszych krajach), sprzedano już dwa miliony egzemplarzy. Sukces ten chciałby powtórzyć jego główny rywal – LG Optimus Vu. Model ten zadebiutował właśnie w sprzedaży na rodzimym rynku, czyli w Korei. Cena, w przeliczeniu z tamtejszej waluty, wynosi 677 euro. Dla przypomnienia, Samsung Galaxy Note w momencie rynkowej premiery kosztował podobnie – 699 euro w Europie.

Skoro najnowszy sprzęt LG przedstawiany jest jako główny rywal Samsunga Galaxy Note, należy pokusić się o małe porównanie ich parametrów technicznych (tabelka poniżej). Trzeba także wspomnieć, że oba urządzenia oferują rysik – pierwszy z nich nie posiada specjalnej wnęki w obudowie, drugi tak. Ale najważniejsza jest wygoda korzystania ze stylusa – w przypadku Optimus Vu można było odnieść wrażenie, że działa on płynniej niż w Galaxy Note i jest mniejsze opóźnienie między naszym ruchem a pojawieniem się maźniętej kreski na ekranie. Ale coś za coś – urządzenie Samsunga oferuje bardzo pożyteczne gesty, ułatwiające korzystanie z niego, czego nie znajdziemy w LG.

Tabletowo.pl LG Optimus Vu trafił do sprzedaży w Korei. Cena wysoka LG Nowości

Jeśli jesteście zainteresowani naszymi odczuciami w stosunku do obu urządzeń, warto zajrzeć do recenzji Samsunga Galaxy Note (tutaj) oraz do pierwszych wrażeń z użytkowania LG Optimus Vu na targach MWC 2012 w Barcelonie – poniżej:

Teraz pozostaje nam czekać aż LG Optimus Vu trafi do sprzedaży w Europie, a zaraz później w Polsce. Ciekawe jaka będzie jego cena w naszym kraju (Samsung Galaxy Note w momencie premiery można było dostać za 2599 złotych).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona