LG Optimus Vu trafi do międzynarodowej sprzedaży | Tabletowo.pl

LG Optimus Vu trafi do międzynarodowej sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0
LG optimus vu

Pamiętacie cudo, jakim jest LG Optimus Vu? Urządzenie zaprezentowane na targach MWC 2012 w Barcelonie wciąż nie doczekało się międzynarodowej premiery. Dotychczas można je było nabyć wyłącznie w Korei Południowej i Japonii. Koreański koncern podjął wreszcie decyzję o wprowadzeniu modelu do sprzedaży również w pozostałych częściach świata.

Z oficjalnej informacji prasowej dowiedzieliśmy się, że LG Optimus Vu trafi na półki sklepowe w wybranych krajach Europy, Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej we wrześniu. Ciekawe czy zadebiutuje również w Polsce – na ten temat na razie nie ma żadnych wieści.

LG Optimus Vu w Stanach będzie dostępny z dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S4, natomiast międzynarodowa wersja modelu będzie oferowała czterordzeniową Tegrę 3.

Pozostałe parametry techniczne LG Optimus Vu będą identyczne. Urządzenie posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości 768 x 1024, Androida 4.0, 32GB pamięci, 1GB RAM, aparat 8 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix oraz 3G. Waży 168 g, jego wymiary to 139,6 x 90,4 x 8,5 mm.

Producent poinformował, że dotychczas sprzedał ponad 500 tysięcy LG Optimus Vu. Ma nadzieję, że po wprowadzeniu produktu do sprzedaży w pozostałych częściach świata, wynik ten znacznie się polepszy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona