LG Vu III – większy ekran, lepszy procesor i nowszy Android

LG Optimus Vu nie odniósł spektakularnego sukcesu na rynku – zarówno, jeśli pod uwagę weźmiemy pierwszą generację modelu z początku 2012 roku, jak również drugą, z końcówki tego samego roku. Koreański koncern konsekwentnie jednak dąży do celu i próbuje udoskonalać to urządzenie. Tym razem w nowym modelu, tj. Vu III, ma zostać zastosowany nieco większy wyświetlacz niż w poprzednikach: 5,2″ vs 5″. Co jeszcze wiemy na jego temat?

Reklama

Z koreańskich mediów dochodzą do nas informacje, że LG Vu III ma zostać wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 (w Vu II: Snapdragon MSM8960), wyświetlacz o przekątnej 5,2″ o rozdzielczości 1280 x 960 pikseli (4:3), LTE oraz aparat o rozdzielczości 13 Mpix (w Vu II: 8 Mpix). Całość ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.3 Jelly Bean (w Vu IIL Android Ice Cream Sandwich). Pozostałe parametry techniczne modelu nie zostały ujawnione.

Premiera LG Vu III spodziewana jest na targach IFA 2013 w Berlinie, czyli już na początku września. Możecie się spodziewać naszej relacji z tego wydarzenia.

lg vu III

źródło