LG kontratakuje. Nadchodzi następca Optimus Pada? | Tabletowo.pl

LG kontratakuje. Nadchodzi następca Optimus Pada?

Dołącz do dyskusji 0

Po porażce tabletu Optimus Pad (znanego również jago Swift Tab i G-Slate), można by dojść do wniosku, że jego producent, LG Electronics, wywiesi białą flagę i nie będzie próbować podbić tego bardzo wymagającego segmentu rynku. Przyczyną niepowodzenia pierwszego tabletu LG była wysoka cena i specyfikacja, która nie wyróżniała go spośród morza podobnych urządzeń (to dowód na to, że funkcje 3D nie są tak atrakcyjne dla klientów, jak wydają się sądzić producenci). Mimo to, koreański koncern się nie poddał i pracuje nad następcą Optimus Pada / Swift Taba / G-Slate’a.

Opatrzone logo LG urządzenie zostało uchwycone na zdjęciu i to niestety wszystko, co wiemy na jego temat. Na podstawie fotografii możemy dojść do wniosku, że będzie to tablet wyposażony w  prostą, czarną obudowę, ekran o przekątnej 8,9” oraz kamerę internetową. Biorąc pod uwagę historię firmy, sercem nowego tabletu LG najprawdopodobniej będzie system operacyjny Google Android w wersji Honeycomb lub wyższej. Jeżeli producent wybierze pierwszą opcję, będzie musiał liczyć się z konkurencją w postaci urządzeń, które na rynku zadebiutują z nowszą wersją Androida – Ice Cream Sandwich.

Musimy uzbroić się w cierpliwość, aby przekonać się, jakiego asa LG Electronics kryje w rękawie. Jak sądzicie, jaką specyfikacją będzie mógł się pochwalić następca Optimus Pada? W co powinien zostać wyposażony, aby wyróżnić się spośród produktów konkurencji?

via Pocket Now

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona