LG logo

Wygląd LG K92 5G może Was mocno… zaskoczyć

Smartfony LG zawsze wyróżniały się na tle smart-telefonów innych marek. Koreańczycy nie boją się nietuzinkowych elementów stylistycznych, a także nietypowych konstrukcji w ogóle, jak LG Wing. Nadchodzący LG K92 5G może jednak być zbyt „oryginalny” nawet dla najbardziej żądnych niecodziennego designu użytkowników.

Nie zawsze warto wyróżniać się z tłumu

Bycie oryginalnym ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Smartfony LG od lat wyróżniają się na tle bezpośredniej konkurencji, ale jednocześnie zdaje się to być ich „przekleństwem”. Klienci chętniej sięgają bowiem po bardziej „typowe” konstrukcje, co przyznał nawet OnePlus, który w przypadku modelu OnePlus Nord zdecydował się na „oklepane” wzornictwo, choć początkowo brał pod uwagę również bardziej oryginalne.

LG zdaje się powoli dochodzić do wniosku, że nie zawsze warto być nazbyt oryginalnym – LG Velvet czerpie garściami z najbardziej atrakcyjnych wizualnie smartfonów, dzięki czemu (w połączeniu z niewygórowaną ceną) ma zdecydowanie większe szanse w starciu z bezpośrednią konkurencją.

LG Velvet 4G 5G smartphone
LG Velvet (źrodło: LG)

Tak ma wyglądać LG K92 5G dla sieci Cricket Wireless

LG nie zamierza jednak iść całkowicie z prądem, nawet jeśli mogłoby to przynieść wymierne korzyści. Koreańczycy zdają się chcieć mimo wszystko zachować chociaż trochę tej oryginalności, za sprawą której kojarzymy ich smartfony.

Evan Blass, za pośrednictwem nowego serwisu Voice, udostępnił render modelu LG K92 5G dla sieci Cricket Wireless. Design smartfona jest niecodzienny, przynajmniej jeśli spojrzymy na tył urządzenia, bowiem przód jest dość „typowy” – ekran z okrągłym otworem w centralnej części to coś, do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

smartfon LG K92 5G for Cricket Wireless smartphone
LG K92 5G (źródło: Evan Blass / Voice)

Tył smartfona jest jednak bardzo oryginalny. Cztery aparaty w lewym górnym rogu nie są bowiem umieszczone na żadnej (wystającej) wyspie, a do tego poczwórna (!) dioda doświetlająca znalazła się po przeciwnej stronie, a nie w bezpośrednim sąsiedztwie kamer. Do tego górna część panelu tylnego ma inne wykończenie niż dolna, podobnie jak w pierwszych Pixelach.

Specyfikacja LG K92 5G nie jest na razie znana, lecz można się spodziewać, że smartfon będzie obsługiwać sieć piątej generacji, na co wskazuje dopisek „5G” w jego nazwie. Ponadto prawdopodobnie model ten zostanie zarezerwowany dla operatora Cricket Wireless, a na rynek otwarty trafi nieco inna wersja.

Polecamy również: