LG jeszcze przed premierą Galaxy Note 8 przekonuje, że LG V30 będzie lepszy - Tabletowo.pl

LG jeszcze przed premierą Galaxy Note 8 przekonuje, że LG V30 będzie lepszy

Dołącz do dyskusji 0

Już tylko kilkadziesiąt minut dzieli nas od premiery Galaxy Note 8. LG stwierdziło jednak, że jeszcze przed oficjalnym debiutem zdeklasuje swojego konkurenta i da wszystkim do zrozumienia, że LG V30 i tak będzie lepszym wyborem.

Południowokoreański oddział LG opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube dwa filmy, które – choć krótkie – są bardzo wymowne. W obu przypadkach na celownik wzięto bowiem Galaxy Note 8. W pierwszym materiale (jak podejrzewam) jakiś młody mężczyzna bawi się ołówkiem. W pewnym momencie go jednak łamie wpół i układa w kształt litery V.

W drugim filmie natomiast jakaś kobieta otwiera notatnik i zapisuje w nim coś długopisem (który wyciągnęła z jego wnętrze) – a konkretniej słowa: mam powód, żeby z Tobą zerwać. Następnie wyrywa kartkę, zamyka zeszyt i ciska nim z rozmachem przed siebie.

Nawet najmniej domyślna osoba od razu zorientuje się, że LG tymi materiałami uderza w Galaxy Note 8. Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy Koreańczycy dogryzają swoim rodakom (poprzednio cisnęli ich przy Galaxy S7). I choć zrozumiałe, że LG stara się wszystkim dać do zrozumienia, że to LG V30 będzie lepszym smartfonem, to mimo wszystko trochę bawią mnie te filmiki. Notatnik ma bowiem coś, czego nie zaoferuje jego konkurent i chodzi oczywiście o rysik. Chyba, że użytkownikom na nim nie zależy – wtedy producenci mogą się bić jak równy z równym o klienta.

Ciekawe, kto wygra ;)

Źródło: LGMobile KR przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona