LG H160 - tabletowy slider z ekranem 11,6" - Tabletowo.pl

LG H160 – tabletowy slider z ekranem 11,6″

Tabletowo.pl LG H160 - tabletowy slider z ekranem 11,6" Nowości

Osoby zainteresowane sprzętem z Windows 8, zaraz po jego premierze będą miały mnóstwo ciekawych urządzeń do wyboru. Wśród nich będą laptopy, ultrabooki, tablety, hybrydy… Do grona zaprezentowanych już produktów z najnowszą wersją systemu operacyjnego Microsoftu dołączył dziś slider od koreańskiego LG. Poznajcie LG H160.

Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie potrafią zdecydować się między kupnem ultrabooka a tabletu. Dzięki specjalnemu mechanizmowi nazwanemu przez LG „auto-sliding”, można korzystać – w zależności od potrzeb – albo z jego dotykowego, 11,6-calowego ekranu IPS, albo z klawiatury. Sprzęt posiada wyjście HDMI, port USB, slot kart microSD, WiFi oraz akumulator mający pozwalać na 10 godzin pracy. LG H160 ma 15,9 mm grubości, a jego waga wynosi 1,05 kg.

Producent poskąpił na razie szczegółowych informacji na temat swojego najnowszego modelu, przez co nie wiemy jaka jest rozdzielczość wyświetlacza (aczkolwiek bardziej niż pewne jest 1366 x 768 pikseli), jednostka centralna (podobno Tegra 3 – jeśli tak, to i Windows RT) oraz jaki rysik obsługuje (zwykły pojemnościowy czy bardziej zaawansowany, np. oferujący technologię Wacoma).

Oprócz tabletowej hybrydy H160, firma LG zaprezentowała również komputer all in one z dotykowym ekranem – LG V325. Ceny obu urządzeń nie zostały ujawnione.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona