LG Gx wkrótce w Europie - Tabletowo.pl

LG Gx wkrótce w Europie

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl LG Gx wkrótce w Europie LG Nowości Plotki / Przecieki

W zeszłym tygodniu koncern LG pokazał światu nowy model LG Gx z ekranem o przekątnej 5,5-cala i Snapdragonem 600. Urządzenie zaprezentowane na rynek koreański błyskawicznie pojawi się również w Europie.

Początkowo informowano jedynie, że LG Gx będzie sprzedawany w Korei i nie zapowiadało się na to, by miał szybko wejść na inne rynki. Na szczęście mamy dobre wiadomości. Według najnowszych informacji sprzęt pojawi się na Wyspach już w przyszłym miesiącu.

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Jeśli sprzęt trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii możemy spodziewać się również, że szybko wejdzie do sprzedaży w pozostałych krajach naszego kontynentu.

Niestety, cena LG Gx wciąż pozostaje zagadką. Nie wiadomo ile za tabletofon będą płacić Koreańczycy, ani tym bardziej na ile wyceniono go w Europie. Pozostaje tylko trzymać rękę na pulsie. Gdy tylko będzie wiadomo ile kosztuje – zapewne przeczytacie o tym na tabletowo.pl.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona