LG G6

LG G6 trafi do Polski 4 kwietnia

Jesteśmy świeżo po premierze Galaxy S8 i Galaxy S8+ i wydawać by się mogło, że to już koniec gorących newsów na dziś. Tymczasem właśnie pojawił się dość niespodziewanie kolejny, a mianowicie data polskiej premiery LG G6.

Reklama

Aktualnie oczy całego świata – co naturalne – skierowane są na Galaxy S8 i Galaxy S8+. Nie można jednak zapominać, że nieco wcześniej, bo przy okazji targów MWC 2017 w Barcelonie, zadebiutował inny flagowiec, a mianowicie LG G6. Na niektórych rynkach smartfon jest już dostępny, lecz w Polsce jeszcze nie. Wkrótce się to jednak zmieni.

Reklama

Właśnie pojawiła się bowiem informacja, że LG G6 trafi do naszego kraju 4 kwietnia. Niestety, nie wiemy jeszcze, czy dzień ten oznacza rozpoczęcie przedsprzedaży, czy sprzedaży właściwej. Jest to o tyle istotne, że jeżeli chodzi o to pierwsze, to może być słabo. Jeśli natomiast o to drugie, to lepiej, ponieważ wielu klientów może nie chcieć czekać na debiut sklepowy Galaxy S8 i zamiast niego pójdzie do któregoś elektromarketu i kupi flagowca LG.

LG G6

Nie znamy jeszcze polskiej ceny LG G6, ale przy okazji premiery dostaliśmy informację, że pod tym względem ma być podobnie do LG G5. Przypomnijmy, że smartfon kosztował na start 2899 złotych. Czego się więc spodziewać? Swojego czasu dość często mówiło się o kwocie rzędu 3200 złotych.

Na potwierdzenie oraz więcej informacji musimy jednak poczekać do 4 kwietnia. Ale jak by nie było, LG G6 na pewno będzie tańszy niż Galaxy S8, który kosztuje 3499 złotych. Czy to przekona klientów do zakupu? Jestem bardzo ciekawy.

Aktualizacja:LG na konferencji 4 kwietnia oficjalnie zapowie LG G6 w Polsce, lecz nie ma pewności, że tego samego dnia wystartuje (przed)sprzedaż tegorocznego flagowca Koreańczyków.

Źródło: Facebook

Reklama