LG G6 najbardziej opłaca się kupić w… Red Bull Mobile | Tabletowo.pl

LG G6 najbardziej opłaca się kupić w… Red Bull Mobile

Dołącz do dyskusji 0

LG G6 można zamówić w przedsprzedaży zarówno w sklepach z elektroniką, jak i u operatorów. Nie wszędzie za smartfon trzeba jednak zapłacić dokładnie tyle samo. Bardzo kusząco wygląda na przykład oferta Red Bull Mobile, dzięki której da się trochę „przycebulić”.

Sugerowana cena LG G6 w przedsprzedaży (na wolnym rynku) wynosi 3299 złotych. U marki-córki Play, Red Bull Mobile, można go jednak „wyrwać” już za 2711 złotych. Na tę kwotę składa się koszt samego smartfona (1966 złotych), abonament za cały okres trwania umowy (24×29 złotych, czyli 696 złotych) oraz opłata aktywacyjna (49 złotych). Oczywiście także tutaj klient otrzymuje w prezencie słuchawki bezprzewodowe LG Tone Infinim HBS-910 (o wartości 499 złotych) oraz voucher uprawniający do jednorazowej naprawy uszkodzonego wyświetlacza (o wartości 599 złotych; ważny do 20.04.2018).

Jeśli zaś chodzi o abonament, to obejmuje on nielimitowane rozmowy do Red Bull Mobile i Play oraz 3GB internetu. Minuta połączenia do innych sieci kosztuje 0,29 groszy, natomiast SMS – 0,19 groszy. Można jednak wybrać też droższy abonament (za 49 lub 69 złotych), lecz wówczas koszt całości wzrośnie do 2991 lub 3271 złotych. Ale – jak widać – to i tak zawsze mniej niż trzeba by było zapłacić za LG G6 w sklepie z elektroniką, bez żadnego zobowiązania.

Przedsprzedaż LG G6 potrwa do 19 kwietnia włącznie. Smartfon w sklepie internetowym Red Bull Mobile dostępny jest wyłącznie w srebrnej wersji kolorystycznej.

Źródło: Red Bull Mobile dzięki @żółty26

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona