LG G5 bez przycisków z tyłu obudowy? To bardzo możliwe - Tabletowo.pl

LG G5 bez przycisków z tyłu obudowy? To bardzo możliwe

Dołącz do dyskusji 0

Do premiery LG G5 został jeszcze ponad miesiąc. Wiemy już, że ma to być urządzenie ze świetnymi podzespołami i lepiej wykonaną obudową. Dziś pojawiła się grafika, która przedstawia jak smartfon może faktycznie wyglądać.

Największe zmiany względem LG G4 można dostrzec z tyłu obudowy. Według plotek zagości tam skaner linii papilarnych, jednak bez klawiszy głośności. Jest to dla mnie dość niezrozumiały krok – LG przyzwyczaił nas już do takiej lokalizacji przycisków. Być może producent stwierdził, że nie jest to jednak taki dobry pomysł, biorąc pod uwagę chociażby stosunkowo małą ilość sprzedanych w ostatnim czasie urządzeń…

Tabletowo.pl LG G5 bez przycisków z tyłu obudowy? To bardzo możliwe Android LG Plotki / Przecieki Smartfony

LG G4

Klawisze głośności zostaną umieszczone na lewej krawędzi urządzenia. Na grafice nie widać jednak włącznika, co może oznaczać, że będzie zintegrowany ze skanerem linii papilarnych. Nad nim znajdziemy aparat główny (prawdopodobnie o matrycy 16 Mpix) z podwójną diodą LED i laserowym autofokusem.

Tabletowo.pl LG G5 bez przycisków z tyłu obudowy? To bardzo możliwe Android LG Plotki / Przecieki Smartfony

wcześniejsze zdjęcie rzekomo przedstawiające LG G5

Oprócz tego od góry znajdziemy mikrofon, port podczerwieni i gniazdo słuchawkowe, od dołu natomiast głośnik, złącze USB typu C oraz drugi mikrofon. Obudowa będzie miała wymiary 149,4 x 73,9 x 8,2 mm, co oznaczałoby, że 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli będzie zajmował bardzo dużą powierzchnię frontowego panelu, nie zostawiając przy tym zbyt szerokich ramek.

Co do specyfikacji, LG G5 będzie oferował najprawdopodobniej procesor Qualcomm Snapdragon 820 wraz z 3GB pamięci RAM. Jego premiera będzie miała 21 lutego podczas targów MWC 2016.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona