LG G4 z rekordem liczby selfie zrobionych w jednym miejscu | Tabletowo.pl

LG G4 z rekordem liczby selfie zrobionych w jednym miejscu

Dołącz do dyskusji 0

W tym roku producenci szczególny nacisk położyli na przednie kamerki w swoich urządzeniach. Niewątpliwie dobrym przykładem może być LG G4, który pobił rekord Guinnessa w liczbie zrobionych selfie w jednym miejscu. Jak prezentuje się nowy międzynarodowy rezultat?

13 czerwca LG zorganizowało specjalną akcję. Na jednej z ulic Mexico City wykonano aż 746 selfie, zarówno indywidualnych, jak i grupowych, w ciągu dwóch godzin. Dla porównania poprzedni rekord wynosił „skromne” 531 zdjęć.

Warto wspomnieć, że do pobicia poprzedniego wyniku posłużył wyłącznie jeden egzemplarz LG G4, który przechodził z rąk do rąk co kilka sekund. Oczywiście producent chwali się, że smartfon nie potrzebował ponownego naładowania po takiej sesji zdjęciowej, ale taką zdolność posiada większość dostępnych flagowców. Gdyby wytrzymał cały dzień robienia selfie, to byłoby coś.

Dla przypomnienia: LG G4 posiada aparat frontowy o rozdzielczości 8 megapikseli, niestety bez wsparcia diody doświetlającej.

Co sądzicie o tego typu akcjach?

źródło: LG

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona