LG G4 rozebrany na części przez iFixit

LG G4 rozebrany na części przez iFixit

Dołącz do dyskusji 0

LG G4 był jednym z najbardziej wyczekiwanych flagowców tego roku. Nic więc dziwnego, że koreańska firma postarała się o stworzenie bardzo dobrego urządzenia, które będzie mogło walczyć ze wszystkimi high-endami. W dodatku będzie to smartfon łatwy w naprawie, co udowodnił test iFixit.

iFixit, jak już nas przyzwyczaiło, postanowiło zabrać się za flagowego LG. W teście G4 uzyskał wysoką notę – na 10 możliwych punktów zdobył aż 8. Dla porównania, Nexus 9 i Galaxy S6 Edge dostały notę 3. Testujący pochwalili następcę G3 za łatwy dostęp do baterii i łatwość wymiany wszystkich elementów. Z drugiej strony nie da się bezproblemowo wymienić wyświetlacza – LCD i szkło ochronne są połączone na stałe.

Oczywiście we wnętrzu znaleziono procesor Snapdragon 808 i kilka innych modułów od Qualcomma, a także RAM produkcji Samsunga i pamięć flash od Toshiby. Z kolei za łączność Wi-Fi odpowiada Broadcom  BCM4339HKUBG.

Tabletowo.pl LG G4 rozebrany na części przez iFixit Android Ciekawostki LG Smartfony

Cieszę się, że LG G4 nie postawiło na obudowę unibody. Dzięki temu ich smartfon jest bardzo prosty w naprawie i oferuje wymienną baterię, co dla wielu stanowi kluczowy aspekt przy wyborze nowego telefonu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona