LG G4 Pro w metalowej obudowie i z ekranem 5,8"? - Tabletowo.pl

LG G4 Pro w metalowej obudowie i z ekranem 5,8″?

Dołącz do dyskusji 0

Mimo że LG G4 jest dostępny na polskim rynku od jakiegoś czasu, wciąż nie miałam okazji dłużej trzymać go w rękach – wkrótce na pewno się to zmieni. Zewsząd słyszę jednak głosy znajomych, że gdyby mieli teraz kupować smartfon z Androidem, byłby to albo Samsung Galaxy S6, albo właśnie LG G4. A jeśli ktoś potrzebuje większego ekranu, być może zainteresuje go LG G4 Pro, który ma zadebiutować w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Spekulacje na temat większego G4 przybierają na sile. W międzyczasie usłyszeliśmy, że – w przeciwieństwie do modelu podstawowego – G4 Pro ma oferować aluminiową obudowę. Tym razem poznaliśmy wstępne parametry techniczne, które zapowiadają się fenomenalnie.

Zacznijmy od matrycy – ma mieć wyświetlacz 5,8″ i rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, dzięki czemu G4 Pro będzie mógł konkurować z Galaxy Note 4 (choć tu trzeba pamiętać o funkcjonalnym rysiku S Pen). Pod maską natomiast ma się znaleźć osławiony już Qualcomm Snapdragon 820 ze wsparciem ze strony 4GB RAM, a na nasze dane ma zostać przeznaczone 32/64GB pamięci. Zdjęcia będziemy mogli robić najprawdopodobniej aparatem 27 Mpix oraz przednim 8 Mpix.

Jeśli wszystkie informacje się potwierdzą, będziemy mieli do czynienia z naprawdę ciekawym gigantem. Osobiście ciekawi mnie jak duża przepaść będzie dzieliła sprzedać rozsądnego wymiarowo G4 względem tak dużego G4 Pro – zwłaszcza, że raczej nie zaoferuje rysika, który byłby pomocny w obsłudze tak dużej przestrzeni roboczej (ale też nie każdy go potrzebuje, czego trzeba mieć świadomość).

LG G4 Pro ma zadebiutować na rynku w październiku, co by wskazywało na wrześniową premierę podczas targów IFA 2015 w Berlinie. Oczywiście dopóki LG nie potwierdzi powyższych informacji, należy je traktować z przymrużeniem oka.

źródło: PocketNowMobiltelefon

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona