LG G4 – lekko zakrzywiony flagowiec na wstępnej fotce prasowej | Tabletowo.pl

LG G4 – lekko zakrzywiony flagowiec na wstępnej fotce prasowej

Dołącz do dyskusji 0

Firma LG zaprezentowała swojego przełomowego flagowca (chyba można tak nazwać G3?) pod koniec maja 2014 roku. Zachowując roczny cykl wydawniczy (G2: 08.2013, G3: 05.2014) ma zatem jeszcze trochę czasu, by oficjalnie przedstawić światu jego następcę. Do momentu premiery jednak będą się pojawiać liczne przecieki z nim właśnie w roli głównej. Dziś mamy do czynienia z kolejnym.

Dzięki użytkownikowi Twittera @Onleaks do sieci trafił render przedstawiający wygląd LG G4. Jak sam zaznaczył, jest to wstępna, a nie ostateczna wersja, która jednak już nam wiele mówi odnośnie prawdopodobnego wyglądu telefonu.

Grafika przedstawia delikatnie zakrzywione urządzenie, które wskazuje na lekkie nawiązanie do serii Flex (lub Magna, gdzie również mamy do czynienia z zakrzywieniem, ale dużo mniejszym). Rozmieszczenie przycisków z kolei jest identyczne jak w poprzedniku, LG G3, podobnie również prezentuje się sama obudowa (imitacja szczotkowanego aluminium).

@Onleaks ujawnił również wymiary modelu: 148,9 x 76,5 x 9,9 mm. Z racji tego, że są nieco większe od poprzednika (146,3 x 74,6 x 8,9 mm) możemy domniemywać, że będziemy mieli do czynienia z ekranem większym niż 5,5″ lub z większymi ramkami wokół ekranu.

Jak będzie – przekonamy się najprawdopodobniej w ciągu najbliższych tygodni.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona