LG G3 i G4 otrzymają Androida Marshmallow szybciej, niż nam się wydaje | Tabletowo.pl

LG G3 i G4 otrzymają Androida Marshmallow szybciej, niż nam się wydaje

Dołącz do dyskusji 0

Jak pewnie niektórzy z Was pamiętają, LG G3 otrzymał aktualizację do Androida 5.0 Lollipop niemal błyskawicznie po oficjalnej prezentacji systemu. Prawdopodobnie w tym roku sytuacja się powtórzy i będziemy mogli zaktualizować flagowce LG równie szybko.

Na koreańskiej stronie LG na liście wyboru systemów przy LG G3 oraz LG G4 pojawiła się możliwość zaznaczenia Androida 6.0 Marshmallow. Według wielu źródeł oznacza to, że aktualizacja dla tych modeli do najnowszej wersji systemu od Google jest już gotowa i prawdopodobnie zostanie udostępniona w niedługim czasie.

Marshmallow g3 g4

Nie wiadomo, czy urządzenia zakupione w Polsce od razu otrzymają tą aktualizację – w zeszłym roku Lollipop został udostępniony w naszym kraju w pierwszej kolejności, może więc się zdarzyć, że w tym roku na Marshmallowa przyjdzie nam nieco dłużej poczekać, niż w innych krajach. Ale przecież historia lubi się powtarzać, więc mam nadzieję na rychłą dostępność najnowszej wersji systemu Android dla G3 i G4.

Źródło: gsmarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona