LG G3 i G Pro 2 Lite pojawiają się w przeciekach - Tabletowo.pl

LG G3 i G Pro 2 Lite pojawiają się w przeciekach

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl LG G3 i G Pro 2 Lite pojawiają się w przeciekach Plotki / Przecieki

Czy LG G3 będzie oferować wyświetlacz pracujący w rozdzielczości QHD? Według PhoneArena i bliskim koreańskiej firmie źródłom jest to wielce prawdopodobne. Poza tym pojawia się na ten temat coraz więcej informacji. Oprócz G3 w przeciekach pojawiła się też wzmianka o odchudzonej, więc też przystępniejszej cenowo, wersji flagowca G Pro 2 – LG G Pro 2 Lite.

Trochę mi się to nie podoba, bo zaczyna pachnieć polityką Samsunga i wydawaniem kolejnych wersji urządzeń mających udawać „tańsze flagowce”, a tak się przecież nie da. Wewnątrz działa sporo słabszy procesor, a wyświetlacz na 5,5-calowej powierzchni oferuje zagęszczenie pikseli na poziomie 200 ppi… To tylko wycinek specyfikacji G Pro Lite, miejmy nadzieję, że w przypadku następcy będzie lepiej.

Informator redaktorów z PhoneArena stwierdził, że LG G Pro 2 Lite będzie miał oznaczenia D631 i VS880 dla Verizonu. Nie wiemy jednak jakie mogą być różnice między nimi.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona