LG G3 bez Androida 5.1 Lollipop | Tabletowo.pl

LG G3 bez Androida 5.1 Lollipop

Dołącz do dyskusji 0

Grecki oddział LG poinformował na Facebooku o planach aktualizacji zeszłorocznego flagowca – LG G3. Okazuje się, że smartfon nie otrzyma Androida 5.1 Lollipop. Producent przygotował za to coś jeszcze lepszego…

LG G3 otrzymał aktualizację do Androida 5.0 Lollipop jako jeden z pierwszych smartfonów dostępnych na rynku. Biorąc pod uwagę ten fakt na pierwszy rzut oka może się wydawać, że brak Androida 5.1 jest mało zrozumiały. Jednak jest całkiem inaczej. Okazuje się bowiem, że deweloperzy pracują już nad aktualnie najnowszym systemem od Google – Androidem M.

Zanim oficjalnie zostanie udostępniony Android M minie jeszcze kilka dobrych miesięcy, jednak biorąc pod uwagę to, że LG już pracuje nad aktualizacją może się okazać, że smartfon znów będzie jednym z pierwszych urządzeń działających pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego.

Jestem ciekawy czy producent zaoferuje w aktualizacji jakieś ciekawe dodatki, czy będzie to tylko nowa wersja systemu z ewentualnie poprawioną wydajnością.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona