LG G Pad 8.3 z LTE zmierza do Verizon. Ciekawe czy (i kiedy) doczekamy się go w Europie... - Tabletowo.pl

LG G Pad 8.3 z LTE zmierza do Verizon. Ciekawe czy (i kiedy) doczekamy się go w Europie…

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu, przed weekendem, do sieci trafiła informacja, która umknęła mojej uwadze, a jest na tyle ważna – przynajmniej z mojego punktu widzenia – że mimo jej kilkudniowej obecności w internecie, postanowiłam ją odświeżyć.

A mowa o tablecie LG G Pad 8.3, a właściwie jego wersji z 4G/LTE.

Dotychczas urządzenie koreańskiego koncernu było dostępne w konfiguracji z WiFi – bez żadnej łączności komórkowej, czy to 3G, czy 4G/LTE. Wiele jednak wskazuje na to, że wkrótce sytuacja może ulec zmianie.

Za sprawą twitterowego konta evleaks, które, jak zawsze przed wszelkiego rodzaju targami technologicznymi, zaznacza swoją obecność w internecie nad wyraz często, do sieci trafił render przestawiający LG G Pad 8.3 skierowany do amerykańskiej sieci Verizon. Powiecie pewnie: „co z tego?”.

Ano to, że wersje urządzeń przeznaczone dla amerykańskich operatorów komórkowych oferują łączność 4G/LTE. I tak też jest w przypadku opisywanego produktu. Co potwierdza zresztą napis widoczny na tylnej obudowie modelu.

Co to oznacza dla nas? Że LG G Pad 8.3 z LTE wkrótce powinien zadebiutować na rynku. A skoro pojawi się za oceanem, to jest spora szansa, że w późniejszym czasie trafi również do Europy.

Tabletowo.pl LG G Pad 8.3 z LTE zmierza do Verizon. Ciekawe czy (i kiedy) doczekamy się go w Europie... LG Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona