LG G Pad 8.3 od listopada w Polsce. Cena? 1350 złotych | Tabletowo.pl

LG G Pad 8.3 od listopada w Polsce. Cena? 1350 złotych

Dołącz do dyskusji 0
LG G Pad 8.3 w Polsce

Dopiero co informowałam o tym, że LG G Pad 8.3 trafi do sprzedaży 14 października na rodzimym rynku (tj. w Korei), a już dziś polski oddział LG stanął na wysokości zadania i udzielił informacji odnośnie dostępności urządzenia w Polsce. Dzięki wydanej informacji prasowej dowiedzieliśmy się, że LG G Pad 8.3 trafi do sprzedaży na początku listopada w cenie 1350 złotych.

LG wychwala swój produkt przede wszystkim za dwa komponenty: wyświetlacz i akumulator. Pierwszy z nich odpowiada za komfort korzystania z tabletu i jest to pierwsza matryca o rozdzielczości Full HD wśród dostępnych na rynku ośmiocalowców – dokładniej 1920 x 1200 pikseli na 8,3”. Druga z kolei, bateria o pojemności 4600 mAh, jest odpowiedzialna za długość pracy sprzętu.

Najważniejsze funkcje modelu w skrócie:
– Qpair umożliwia parowanie tabletu z innymi urządzeniami; G Pad 8.3 wyświetla na ekranie powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, a użytkownik może odpowiedzieć na wiadomość wprost z ekranu urządzenia, nie przerywając wykonywanej na nim pracy,
– Slide Aside pozwala na zapisanie do trzech otwartych aplikacji „pod ręką”. Ułatwia to pracę wielozadaniową; dzięki Slide Aside użytkownik może przesuwać działające aplikacje przy użyciu trzech palców,
– QSlide umożliwia jednoczesną pracę z nawet trzema niezależnymi aplikacjami,
– KnockON pozwalająca na uruchomienie lub wygaszenie tabletu poprzez intuicyjne, dwukrotne stuknięcie w jego ekran.

Dla przypomnienia, LG G Pad 8.3 został wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 600 o częstotliwości taktowania 1,7GHz, 8,3-calowy ekran 1920 x 1200 pikseli, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat 5 Mpix, kamerkę 1,2 Mpix oraz Androida 4.2.2 Jelly Bean.

Urządzenie zadebiutuje w Polsce w listopadzie w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Koszt urządzenia wraz z etui to 1350 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona