LG G Flex z zakrzywionym ekranem na zdjęciach prasowych - Tabletowo.pl

LG G Flex z zakrzywionym ekranem na zdjęciach prasowych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl LG G Flex z zakrzywionym ekranem na zdjęciach prasowych LG Nowości Plotki / Przecieki

Wiele wskazuje na to, że wkrótce nastanie moda na urządzenia elektroniczne o dziwnych kształtach, właściwościach i możliwościach. Wśród nich z całą pewnością będą smartfony i tabletofony z zakrzywionymi ekranami. Pierwszym takowym modelem był zaprezentowany ledwie kilka dni temu, w zeszłym tygodniu, Samsung Galaxy Round. Od dłuższego czasu jednak wiemy, że inny koreański koncern planuje debiut podobnego modelu. Jest nim LG z produktem o nazwie G Flex. Pierwsze oficjalne fotki prasowe modelu pojawiły się dziś w sieci.

Na temat samego urządzenia nie wiemy nic poza tym, że jego zakrzywiony wyświetlacz ma mieć przekątną wynoszącą 6 cali. O ile jednak Galaxy Round posiada ekran zginający się od lewej do prawej, tak w LG G Flex jest nieco inaczej – od góry do dołu. I tylko tyle jest nam wiadomo odnośnie nadchodzącego produktu koreańskiego LG.

Z danych uzyskanych przez redaktorów Engadget wynika, że premiera LG G Flex ma mieć miejsce w przyszłym miesiącu.

Co w ogóle myślicie na temat tego typu urządzeń?

Tabletowo.pl LG G Flex z zakrzywionym ekranem na zdjęciach prasowych LG Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona