LG F490L Liger to będzie 5,9-calowy phablet z autorskim układem Koreańczyków!

LG F490L Liger to będzie 5,9-calowy phablet z autorskim układem Koreańczyków!

Dołącz do dyskusji 0

Aktualnie flagowym modelem LG jest model G3, ale koreańska firma posiada w swojej ofercie również inne urządzenia, jak chociażby G3 Stylus. Teraz do sieci trafiły informacje o niezwykle ciekawym produkcie Koreańczyków, LG F490L Liger.

Według tych informacji LG F490L Liger to 5,9-calowy phablet z ekranem IPS o rozdzielczości FullHD. Posiada on również 2 GB pamięci operacyjnej RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, 13-megapikselowy aparat główny (2,1 mpix z przodu) oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Jego wymiary to 157,8 x 81,8 x 9,45 mm.

Jednak najważniejsza rzecz, którą w nim znajdziemy to autorski procesor LG NUCLUN, który ma 8 rdzeni (4 x 1,2 GHz oraz 4 x 1,5 GHz). Nie wiadomo na razie czy jest to 32 czy 64-bitowy układ oraz jaka jest jego wydajność. Dzięki temu Koreańczycy będą się mogli częściowo uniezależnić się od Qualcomm’a.

Najpierw ma on trafić do Korei, ale nie wiadomo kiedy to nastąpi. Jednak zapowiada się bardzo ciekawe i chętnie poczekam na więcej informacji o układzie LG. Jeśli jego cena oraz wydajność będą atrakcyjne, to następne smartfony koreańskiej firmy mogą zostać w niego wyposażone. A Wy co sądzicie o tym, że LG zaczęło tworzyć własne układy?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona