LeTV Max w wersji z ekranem 6,9 cali?

W GFXBench pojawiło się urządzenie spod skrzydeł LeTV, wyposażone w wyświetlacz o przekątnej 6,9 cali. Mimo że to dość sporo jak na smartfon i zahacza już nawet o umowną granicę, od której „zaczynają” się tablety, to przy parametrach, jakie zaoferuje, ma szansę odnieść sukces.

Reklama

Oczywiście pisząc sukces nie mam tu na myśli kilkudziesięciu milionów sprzedanych egzemplarzy. Urządzenie z tak pokaźnym ekranem skierowane jest do ściśle określonej grupy docelowej, czyli osób, które szukają urządzenia z jak największą powierzchnią roboczą, ale przy okazji na tyle kompaktowego, że będzie służyć im jako smartfon, a nie tablet.

Na rynku dostępne są już modele z podobnymi wyświetlaczami, ale – jak sugeruje „przejście” LeTV Max przez GFXBench – popyt na tego typu propozycje nie słabnie i użytkownicy wciąż potrzebują/oczekują kolejnych. Nowy smartfon Chińczyków, gdy tylko pojawi się na rynku, z pewnością bardzo zainteresuje potencjalnych klientów. Zaoferuje bowiem bardzo świetną specyfikację techniczną, która powinna zaspokoić potrzeby nawet tych bardziej wymagających.

LeTV Max7-40 (nie mylić z dostępnym już w sprzedaży LeTV Max z ekranem 6,33 cala) ma zostać wyposażony w – oprócz ww. 6,9-calowego wyświetlacza o rozdzielczości Full HD (1080×1920) – ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810 o częstotliwości taktowania 1,7 GHz, układ graficzny Adreno 430, 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Całością zarządzać będzie system operacyjny Android 5.0.2 Lollipop.

LeTV Max 6,9 cali

Jak widać powyżej, szykuje się naprawdę nieźle wyposażony smartfon. Na LeTV Max7-40 na pewno łakomie spojrzą osoby, które lubują się w dużych wyświetlaczach. Zwłaszcza, że dodatkowo otrzymają bardzo wydajne podzespoły.

Nie pozostaje nam więc nic, jak tylko czekać cierpliwie na kolejne informacje na temat tego urządzenia oraz na jego oficjalną premierę.

*Na zdjęciu wyróżniającym LeTV Max pierwszej generacji

Źródło: GFXBench