Nie macie planów na sierpień? Właśnie ruszyła letnia wyprzedaż w PS Store | Tabletowo.pl

Nie macie planów na sierpień? Właśnie ruszyła letnia wyprzedaż w PS Store

Dołącz do dyskusji 0

Miesiąc bez mega promocji miesiącem straconym. Takie hasło reklamowe najlepiej opisuje aktualną politykę Sony. Jeszcze nie otrząsnęliśmy się po specjalnych rabatach w trakcie czerwcowych Days of Play, a Sony uderza po raz kolejny, uruchamiając w swoim cyfrowym sklepie kilkaset ofert specjalnych. Środek wakacji jest, jak co roku, niezwykle gorący dla fanów PlayStation.

Przy promocjach często bywa tak, że albo ceny bazowe bywają zawyżone, albo też obniżki obejmują jedynie wybrane tytuły. Tym razem chyba nikt nie powinien narzekać. Oferta rabatowa liczy ponad 40 stron po 12 tytułów, co daje blisko pół tysiąca tytułów. W obniżonych cenach znajdziemy największe hity udostępnione dla PlayStation 4, takie jak Bloodborne czy Uncharted 4, a także sporo nowości. Tu na pierwszy ogień idzie niedawno wydane Days Gone, którego cena, w porównaniu do ofert stacjonarnych, wypada niezwykle atrakcyjnie.

Tytułów w promocji jest sporo – na co warto jeszcze zwrócić uwagę? Poza Days Gone w dobrej cenie znajdziecie Red Dead Redemption 2, Wiedźmina 3 w Edycji gry roku, świetne Resident Evil 2, God of War w cyfrowej edycji specjalnej oraz sporo bijatyk: Tekken 7, Soul Calibur V, Dead or Alive 6 czy Street Fighter V. Fani gier fabularnych powinni rzucić okiem na A Plague Tale, Hellblade czy klimatyczne Horizon Zero Dawn.

Za 10 złotych możemy za to kupić tak niepozorny tytuł, jak Toren, który uzyskał spore uznanie za warstwę artystyczną, doczekał się również wsparcia Ministerstwa kultury Brazylii, skąd pochodzi twórca tej pozycji. Niestety, w promocji nie znajdziemy kilku nowszych tytułów, takich jak np. Sekiro: Shadows Die Twice, na który to od dłuższego czasu już ostrzę sobie… samurajskie miecze.

Letnia wyprzedaż to również świetna okazja na to, by… zainteresować się zakupem samej konsoli. PlayStation, mimo może nieco słabszych parametrów czy braku wsparcia dla filmowych płyt 4K Ultra HD Blu-ray, ma jedną, kolosalną przewagę nad swoim amerykańskim konkurentem: kolekcję wyjątkowych gier na wyłączność, począwszy od first party titles, takich jak God of War, Uncharted czy Spider-Man, na genialnym fabularnie Until Dawn kończąc. Przyznam się, że (poza Just Dance 2019) to właśnie Until Dawn przekonało mnie do zakupu konsoli, a raczej wymiany starszego plejaka na nowszą generację. I była to jedna z lepszych decyzji podjętych w tym roku.

Poniżej znajdziecie wybrane pozycje w promocyjnych cenach. Posiadacze kont PS Plus mogą w kilku przypadkach liczyć na dodatkowe rabaty.

Strona promocji PS Store Summer Sale

GRACENA PS STORECENA PROMOCYJNACENA W PS PLUS
A Plague Tale: Innocence209,00145,00
Ace Combat 7: Skies Unknown289,00145,00
ARK: Survival Evolved229,0080,15
Assassin's Creed Odyssey289,00145,00
Battlefield V289,00115,60
Bloodborne79,0059,0051,10
Conan Exiles209,0099,00
Dark Souls III209,0059,00
Days Gone289,00189,00
Days Gone – Edycja cyfrowa deluxe329,00229,00
Dead or Alive 6289,00169,00
Devil May Cry 5249,00145,00
Far Cry New Dawn189,9094,95
FIFA 19289,0080,92
Fortnite: Ratowanie świata pakiet standardowy125,0062,50
God of War – Edycja cyfrowa deluxe289,00124,00109,55
Grand Theft Auto V – Edycja Premium145,0059,00
inFAMOUS Second Son79,0079,0046,10
Just Dance 2019239,9079,00
Hellblade: Senua’s Sacrifice125,0059,0046,50
Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna79,0059,00
Marvel's Spider-Man289,00124,00
Marvel's Spider-Man cyfrowa edycja deluxe329,00169,00
Monster Hunter World209,0079,00
NBA 2K19309,0079,00
Persona 5289,0079,00
Read Dead Redemption 2289,00169,00
Read Dead Redemption 2 Special Edition349,00189,00
RESIDENT EVIL 2249,00145,00
Shadow of the Tomb Raider289,0095,37
Shadow of the Tomb Raider – Edycja Croftów419,00138,27
Soul Calibur VI289,00124,00
Street Fighter V79,0039,0031,10
Tekken 7209,0075,00
Toren42,0010,50
The Sims 4145,0059,00
Until Dawn79,0054,0050,05
Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Gry Roku199,0059,70
World War Z169,0099,00
oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona