Letnia wyprzedaż gier Shield w usłudze GeForce NOW. Ceny poszły w dół nawet o 80% | Tabletowo.pl

Letnia wyprzedaż gier Shield w usłudze GeForce NOW. Ceny poszły w dół nawet o 80%

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli jesteście użytkownikami jednego z urządzeń z serii Shield, to bez wątpienia zainteresuje Was ta oferta. W usłudze GeForce NOW rozpoczęła się właśnie letnia wyprzedaż, w ramach której przeceniono prawie dziesięć tytułów. Oferta naprawdę jest kusząca, ponieważ ceny poszły w dół w niektórych przypadkach nawet o 80%.

Oto pełna lista gier, biorących udział we wspomnianej promocji, w kolejności od najdroższej do najtańszej:

W tym miejscu trzeba dodać, że po zakupieniu gry w usłudze GeForce NOW, klient otrzymuje także kod (klucz), pozwalający mu dodać ten tytuł również do osobistej biblioteki Steam lub GOG. Dzięki temu może on w niego grać nie tylko na urządzeniu Shield, ale też na komputerze. Wiele osób na pewno to doceni.

Jeżeli kogoś spośród Was zainteresowała letnia wyprzedaż NVIDII, to niestety mam złe wieści – potrwa ona bardzo krótko, bo zaledwie cztery dni: od 22 czerwca do 25 czerwca włącznie. Trzeba więc szybko się decydować. W przypadku tańszych tytułów to raczej nie problem (te 20-30 złotych to w sumie nie tak wielkie pieniądze), choć ceny tych droższych również poszły mocno w dół, co też mocno kusi.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona