Letnia promocja gier i aplikacji na Androida w Google Play - Tabletowo.pl

Letnia promocja gier i aplikacji na Androida w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Letnie promocje i wyprzedaże opanowały wszelkiego rodzaju sklepy, to i Google Play postanowiło zaoferować nam obniżki cen wybranych gier i aplikacji, jak również zniżki na zakupy w mikropłatnościach. Co ciekawe, po przejściu na polską stronę sklepu Google (lub wchodząc do Google Play przez urządzenie mobilne), spotkamy komunikat mówiący o tym, że oferta obejmuje promocje na zakup w aplikacji + ekskluzywne oferty. Z kolei zagraniczne źródła podają, że w tej samej promocji przeceniono wiele wybranych gier i aplikacji (i choć nie są dostępne u nas po przejściu na stronę promocji, mimo wszystko obowiązują też w Polsce). Poniżej znajdziecie listę wszystkich tych promocji.

Przecenione aplikacje i gry na Androida:

Jak wspomniałam, oprócz przecenionych tytułów, w Google Play znajdziemy również gry i aplikacje z tańszymi mikropłatnościami. Są to następujące tytuły:

Wszystkie szczegóły odnośnie przecen mikropłatności w powyższych grach znajdziecie na grafice poniżej oraz na stronie Google Play:

Tabletowo.pl Letnia promocja gier i aplikacji na Androida w Google Play Android Aplikacje

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona