Lepszego nowego! Co by 2012 rok przyniósł dużo radości

fajerwerki sylwester

To był zdecydowanie dobry rok… Rzadko zdarza się, by w mojej głowie pojawiały się myśli podsumowujące dwanaście poprzednich miesięcy, ale tym razem bez takowych się nie obyło. Wszyscy o północy powitają nowy, 2012 rok, a ja z niechęcią pożegnam 2011, bo był świetny pod wieloma względami.

Co nam się udało? Wyjazd na targi MWC do Barcelony w lutym i IFA do Berlina we wrześniu, współpraca z technologicznym działem Gazeta.pl, serwisem Antyweb.pl i Interia.pl – dział nowe technologie. Do tego wszystkiego epizody w gazetach drukowanych: w styczniowym Mobility i grudniowym Logo i ekskluzywne newsy, które pozwoliły nam zagościć jako źródło na łamach zagranicznych portali, w tym dla: SlashGear, Engadget, BGR, AndroidCommunity i wielu innych.

Ale nic by nie było możliwe bez Was, Czytelników Tabletowo.pl i dobrych ludzi, których spotkaliśmy na swojej drodze. Dziękuję, że jesteście z nami, za wszelkie dobre słowa pod naszym adresem, jak i za konstruktywną krytykę. Za wszelkie komentarze zostawiane pod wpisami i za życzenia. Ze swojej strony dziękuję także wszystkim redaktorom, którzy wkładają serce i swój czas w dzielenie się z Wami nowościami z rynku tabletów internetowych. Dodatkowe podziękowania należą się osobom, których nie wymieniłam, ale wiedzą, że mimo wszystko o nich pamiętam.

Mogę obiecać, że nie zamierzamy spocząć na laurach. Perspektywy na 2012 rok są równie interesujące: w lutym zagoszczę na Social Media Day we Wrocławiu, a kilka dni później zabiorę się na targi MWC 2012 do Barcelony, skąd wraz z Jarkiem zdamy relację z tego, co ciekawego zaprezentują producenci. A to przecież tylko początek roku – dalsze miesiące powinny być równie interesujące.

Jak tylko wytrzeźwiejemy (oj tam, taki żart ;)) bierzemy się do pracy.

A tymczasem: aby ten nowy, 2012 rok, był jeszcze lepszy niż poprzedni! :)