Lenovo Yoga Tab 3 (X50L) 2GB z Orange dostaje Androida 6.0.1 Marshmallow | Tabletowo.pl

Lenovo Yoga Tab 3 (X50L) 2GB z Orange dostaje Androida 6.0.1 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Wydawać by się mogło, że skoro Android Nougat jest na rynku od ponad czterech miesięcy, użytkownicy powinni wypatrywać aktualizacji właśnie do tej wersji systemu. Tymczasem nie wszyscy producenci zakończyli proces udostępniania Androida Marshmallow dla swoich urządzeń. Na przykład Lenovo. „Pianka” trafia bowiem właśnie do właścicieli Lenovo Yoga Tab 3.

Trzeba jednak zaznaczyć, że dotyczy to wersji z 2GB RAM, sprzedawanej (w przeszłości) przez sieć Orange. Dzięki uprzejmości jednego z naszych Czytelników wiemy, że aktualizacja waży 1018MB i jest udostępniania przez OTA (Over-The-Air). Jest też ważna informacja: w trakcie całego procesu usunięte zostaną wszystkie dane użytkownika. Przed zainstalowaniem nowej wersji oprogramowania należy więc wykonać kopię zapasową.

To najprawdopodobniej pierwsza i ostatnia taka aktualizacja dla tego modelu. Osobiście bowiem nie spodziewałbym się, że tablet otrzyma w (bliższej lub dalszej) przyszłości Androida Nougat.

Dzięki Janek!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona